X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia turystyczne

Na Fundusz Gwarancji dla turystów trzeba będzie jeszcze poczekaćJak podaje "Rzeczpospolita", w tym roku nie będzie jeszcze Funduszu Gwarancji, który ma zabezpieczać interesy turystów. Wynika to przede wszystkim z niedopracowań projektu. Nie wiadomo nawet, ...
Czytaj więcej »

Kobiety zdobyły Kilimandżaro

2009-10-13 10:52 wtorek
Sukcesem zakończyła się dwutygodniowa wyprawa kobiet ze Stowarzyszenia Kilimandżaro na „dach Afryki”. Ergo Hestia ubezpieczyła ekipę, bagaże oraz sprzęt audiowizualny. 24 września pierwsza kobieca wyprawa ...
Czytaj więcej »
Ekipę ruszającą na „Dach Afryki” (5895 m n.p.m.) tworzą członkinie Stowarzyszenia Kilimandżaro, organizacji propagującej aktywność kobiet. Dwanaście pań w różnym wieku i o różnych zawodach pokona ...
Czytaj więcej »
Firma Mondial Assistance zebrała ponad 9 mln PLN składek ze sprzedaży polis dla podróżnych w sezonie turystycznym. Największy wzrost wygenerował direct.
Czytaj więcej »
Usługi medyczne należą do najbardziej pożądanych świadczeń pomocowych, dlatego wakacje były dla firm assistance okresem wytężonej pracy. Jak pokazują dane firmy Inter Partner Assistance Polska, liczba ...
Czytaj więcej »
Proces koordynowania formalności niezbędnych do uzyskania zwrotu kosztów poniesionych przez Klientów upadłego Kopernika został właśnie sfinalizowany przez TU EUROPA SA.
Czytaj więcej »
Większość klientów biura podróży Kopernik, które uznano za poszkodowane z powodu upadłości touroperatora, nadal czeka na odszkodowania. Wysokość zadośćuczynienia będzie zależała od terminu wykupienia wycieczki. Jak podaje ...
Czytaj więcej »

Partner od spraw niemożliwych

2009-09-08 10:11 wtorek
Co zrobić, jeśli podczas urlopu zdarza się nam nietypowa historia, np. gdy atakuje choroba wysokościowa, kończy się lek na receptę lub zapomnieliśmy z domu okularów? Do ...
Czytaj więcej »

Najsłabsi upadną

2009-08-14 10:54 piątek
Jak podaje Rzeczpospolita, planowane zmiany mające na celu ochronę klientów biur podróży, najprawdopodobniej doprowadzą do upadku wielu z nich.
Czytaj więcej »
pierwsza | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | <9> | 10 | 11
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gwarantowany Okres Płatności - umowa zawierana z towarzystwem emerytalnym. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź