X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia turystyczne

Użytkownicy kart kredytowych Visa Platinum wydawanych przez Bank Zachodni WBK S.A objęci zostali ochroną ubezpieczeniową zapewnianą przez BZ WBK-Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. oraz Europ Assistance ...
Czytaj więcej »

Z Compensą na wakacje

2009-06-23 09:49 wtorek
Zbliża się okres wakacyjny. To dobry moment by pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu turystycznym nie za drogim i dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Na łamach naszego portalu ...
Czytaj więcej »

Rewolucja w ubezpieczeniach turystycznych

2009-05-11 15:08 poniedziałek
Czy cofnięcie urlopu, komplikacje ciążowe albo wniesienie pozwu rozwodowego przez małżonka to dobry powód, aby odzyskać pieniądze wcześniej wpłacone na wycieczkę? W Mondial Assistance to możliwe. ...
Czytaj więcej »

Polisa dla miłośnika win

2009-03-26 10:31 czwartek
Coraz popularniejsza w Polsce staje się enoturystyka – czyli podróżowanie tam gdzie można zakosztować najlepszego wina. Na świecie już od dawna wielu turystów podąża szlakiem francuskich ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie skierowane jest do cudzoziemców przebywających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także osób posiadających polskie obywatelstwo, ale zamieszkujących na stałe poza granicami Polski.
Czytaj więcej »

Najlepsze ubezpieczenie dla VIP-a w podróży

2008-03-03 16:52 poniedziałek
Nie daj się wsadzić w gips i odwieźć do kraju! Czy wiesz, że ubezpieczenie turystyczne, które wykupisz w polskim zakładzie ubezpieczeń nie gwarantuje leczenia w zagranicznych ...
Czytaj więcej »

ALLIANZ; UBEZPIECZENIE PODRÓŻY GLOBTROTER

2007-10-29 17:03 poniedziałek
Zbliża się czas zimowych wyjazdów na narty. Spróbujmy dokonać porównania ubezpieczeń dla osób uprawiających sporty zimowe w celu wybrania najkorzystniejszej oferty.Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają w swojej ...
Czytaj więcej »

HESTIA - PAKIET HESTIA PODRÓŻE

2007-10-29 16:17 poniedziałek
W naszym cyklu tygodnia prezentujemy dzisiaj Państwu Pakiet Hestia Podróże - STU Ergo Hestia SA, który możecie zawrzeć również przed wyjazdem na narty.
Czytaj więcej »
W naszym cyklu tygodnia prezentujemy dzisiaj Państwu ubezpieczenie turystyczne Generali Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, które możecie zawrzeć również przed wyjazdem na narty.
Czytaj więcej »
1 | 2 | <3> | 4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona ubezpieczeniowa - zobowiązanie zakładu ubezpieczeniowego do wypłaty ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź