X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Warta Dom Komfort i karta Travel gratis

2010-06-10 08:24 czwartek
WARTA rozpoczęła letnią promocję ubezpieczeń mieszkaniowych i turystycznych. Każdy, kto wykupi do końca lipca 2010 ubezpieczenie WARTA DOM KOMFORT otrzyma bezpłatne ubezpieczenie turystyczne na podróże po Polsce i Europie.

WARTA DOM KOMFORT z ubezpieczeniem turystycznym to nowa oferta WARTY na wakacje. Każdy, kto wykupi ubezpieczenie mieszkaniowe w czasie promocji otrzyma bezpłatne ubezpieczenie turystyczne z KARTA TRAVEL, które działa przez 12 miesięcy bez względu na liczbę wyjazdów i czas ich trwania. Ubezpieczenie turystyczne pokryje koszty leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego, stomatologicznego. Gwarantuje również organizację pomocy za granicą i pokrycie kosztów  m.in. transportu do placówki medycznej, transportu do kraju. Ochrona rozszerzona jest o amatorskie uprawianie narciarstwa.

Posiadacze KARTY TRAVEL oraz ich rodziny mogą liczyć na atrakcyjne zniżki przy zakupie ubezpieczenia WARTA TRAVEL.

WARTA DOM KOMFORT to ubezpieczenie domu lub mieszkania przed realnymi zagrożeniami. Polisa gwarantuje ochronę od wszystkich ryzyk, czyli m.in. od takich zdarzeń jak: powódź, nawałnica, uderzenia pioruna, przepięcie, zalanie, trzęsienie ziemi. Jednocześnie, w zależności od potrzeb, ubezpieczeniem można objąć dobytek znajdujący się wewnątrz budynku lub mieszkaniu np. sprzęt RTV i AGD, odzież, biżuterię, dzieła sztuki. Ubezpieczyć można także mienie znajdujące się poza murami domu np. ogrodzenie, garaż, basen, a nawet skrzynkę na listy i siłownik do bramy. Polisa ma także szeroki zakres usług assistance, przydatnych w codziennych sytuacjach, np. pomoc hydraulika w przypadku pęknięcia rury, ślusarza, gdy zatnie się zamek lub serwisanta, gdy zepsuje się sprzęt AGD. WARTA zorganizuje też wizytę lekarza, gdy zachoruje członek rodziny ubezpieczonego, a w przypadku awarii samochodu pod domem na miejsce wezwany zostanie mechanik. Do ubezpieczenia można dokupić Pakiet Torebka, dzięki któremu osobiste przedmioty wartościowe, takie jak: klucze, portfel z gotówką, dokumenty, karty kredytowe, komórka czy zegarek będą bezpieczne w przypadku rabunku w kraju i za granicą. W ramach Pakietu Torebka ochroną obejmuje wszystkie osoby bliskie zamieszkujące z ubezpieczonym.

Kontakt:

Biuro Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z dnia 09.06.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Pracownik - osoba zatrudniona na podstawie umowy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź