X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie Wojażer – gwarancja beztroskich wakacji

2010-05-21 08:10 piątek
Piaski Sahary, brzeg Gangesu, a może wyspy Fiji – gdziekolwiek spędzamy wakacje, warto pomyśleć o dobrym ubezpieczeniu. Wszystkim wybierającym się za granicę, PZU oferuje ubezpieczenie Wojażer, obejmujące pokrycie kosztów leczenia oraz usługi assistance. W sezonie urlopowym sprzedaż produktu wspierana będzie akcją promocyjną i specjalnym konkursem.

Polski rynek turystyczny systematycznie rośnie. W 2009 roku zagraniczne wczasy wybrało ponad 2.600.000 rodaków.* Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z niespodzianek, które mogą czyhać na turystę w obcym kraju. Z myślą o nich PZU przygotował Ubezpieczenie Wojażer, które przeznaczone jest zarówno dla osób podróżujących indywidualnie jak również zbiorowo. W drugim przypadku obejmuje grupy co najmniej 10 osobowe organizowane niezależnie, przez biura podróży, kluby i inne organizacje lub firmy delegujące pracowników za granicę.

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

W ramach oferty dostępne są dwa pakiety. Assistance Standard gwarantuje ubezpieczonemu m.in. pokrycie kosztów poszukiwania i ratownictwa oraz ewentualny transport do Polski. Rozszerzony pakiet Assistance Lux/Business obejmuje dodatkowo m.in. opiekę nad niepełnoletnimi dziećmi, pomoc prawną, pożyczkę na kaucję, wcześniejszy powrót ubezpieczonego do kraju, wizytę bliskiej osoby, wynajęcie zmiennika kierowcy, zastępstwo w podróży służbowej.

W ramach dodatkowej składki klient może uzupełnić pakiet m.in. o NNW czy OC w życiu prywatnym, ubezpieczenie bagażu, czy też na wypadek odwołania wyjazdu lub wcześniejszego powrotu z powodów losowych.

Suma ubezpieczenia kosztów leczenia i assistance uzgadniana jest indywidualnie i wynosi od 500 do 100 000 euro. Większość ubezpieczycieli proponujących podobne produkty, w sumę ubezpieczenia wlicza również koszty transportu medycznego. Produkt Wojażer wyróżnia się spośród konkurencji wyłączeniem tej usługi z sumy kosztów leczenia. Dla klienta oznacza to, że nawet, jeśli koszt kuracji wyczerpie sumę ubezpieczenia, transport medyczny, często bardzo drogi, będzie zagwarantowany przez PZU.

- Ponad połowa Polaków wyjeżdżających za granicę na wakacje, nie korzysta z usług biur podróży. To głównie z myślą o nich została przygotowana propozycja Wojażer. Nie zapominamy jednak o osobach, które wybierają zorganizowany wypoczynek. Często zdarza się bowiem, że ubezpieczenie wliczone w cenę wycieczki obejmuje niewielkie kwoty, które nie są w stanie zagwarantować zwrotu realnych kosztów leczenia. Klientom biur podróży również rekomendujemy dodatkowe ubezpieczenie, które zagwarantuje, że przywiozą ze sobą wyłącznie te przyjemne wspomnienia – mówi Michał Witkowski, rzecznik prasowy PZU.

Sprzedaż ubezpieczenia Wojażer w sezonie urlopowym wspierana będzie przez intensywne działania promocyjne, zarówno w tradycyjnych mediach, jak również online, w tym mailingi do klientów, kampanię w wyszukiwarkach, newslettery. PZU przygotował też specjalny konkurs. Wszyscy, którzy wykupią ubezpieczenie Wojażer, od czerwca do sierpnia wysyłając SMS, w każdy piątek, zyskają szansę na wygranie weekendowego biletu lotniczego do wybranego miasta w Europie. Szczegóły i regulamin konkursu na www.pzu.pl/wojazer

Kontakt:

Biuro Prasowe PZU
tel. +48 (22) 582 58 07
faks +48 (22) 582 58 09
e-mail: rzecznik@pzu.pl

Informacja prasowa PZU z dnia 20.05.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
  • 2010-06-17 11:15 czwartek ~btacik | [+] odpowiedz
    Ja się zdecydowałem przede wszystkim ze względu na duże zniżki dla studentów, a z tego co wiem dla uczniów są jeszcze większe 50%
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wartość wykupu - część wpłaconych w formie składek ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź