X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie Gothaer „W podróży” wzbogaca ofertę turystyczną Ubezpieczenia online.pl

2017-02-03 12:50 piątek
gothaer w podróży
Nasza oferta ubezpieczeń turystycznych ponownie rozszerza się o kolejny produkt - ubezpieczenie „W podróży” oferowane przez Gothaer, który już możesz zakupić poprzez naszą porównywarkę na polisaturystyczna.pl. Oferta zapewnia kompleksową ochronę podczas wyjazdów zagranicznych, ale oprócz standardowego wypoczynku, towarzystwo stawia na aktywność fizyczną proponując 2 pakiety specjalnie dopasowane dla osób uprawiających sport.

Dzięki 4 wariantom proponowanym przez Gothaer, możliwy jest szybki wybór odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia. Porównując polisy w naszej porównywarce, wystarczy, że zaznaczysz interesujące Cię ryzyka, a my przedstawimy pakiet ubezpieczenia „W podróży”, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

    Porównaj ubezpieczenia w kilka sekund!

Zakres ubezpieczenia „W podróży” Gothaer

Ubezpieczenie turystyczne Gothaer „W podróży” zapewnia podstawową, niezbędną opiekę na czas wyjazdu i daje możliwość dopasowania polisy do Twoich potrzeb. W ramach obligatoryjnego pakietu ubezpieczasz:
  • Koszty leczenia Za granicą RP i kraju stałego pobytu;
  • Następstwa nieszczęśliwych wypadków;
  • Koszty leczenia następstw nieszczęśliwych wypadków.
Dodatkowo, aby zapewnić sobie ochronę w każdej sytuacji, możesz uzupełnić polisę o następujące ryzyka:
  • Odpowiedzialność Cywilna w Życiu Prywatnym;
  • Bagaż Podróżny;
  • Sprzęt Sportowy;
  • Assistance.
Warto zwrócić uwagę na to, co ubezpieczyciel zawarł w podstawowej opcji kosztów leczenia. Dociekliwi z pewnością zauważą brak wymienionych kosztów transportu oraz podstawowego assistance. Nie jest to jednak błąd ubezpieczyciela. Wyżej wymienione zostały zawarte już w Kosztach leczenia, czyli najważniejszym i podstawowym elemencie polisy.

Gothaer proponuje 4 podstawowe pakiety: Podróże i wypoczynek, Podróże i praca, Podróże i sport – amatorskie uprawianie sportów zimowych i wodnych oraz Podróże i sport – wyczynowe uprawianie sportów oraz uprawianie sportów wysokiego ryzyka. Poniżej przedstawiamy dostępne sumy ubezpieczenie dla ubezpieczenia „W podróży”.

Przedmiot ubezpieczenia Sumy ubezpieczenia
Koszty leczenia za granicą RP i kraju stałego pobytu  10 000 € , 20 000 €, 40 000 € 60 000 €
Koszty poszukiwań i ratownictwa W ramach kosztów leczenia za granicą RP, dodatkowy limit w ramach klauzuli fakultatywnej KRiP
NNW 5 000 zł - 20 000 zł
Koszty leczenia NNW 500 zł - 2 000 zł
Odpowiedzialność Cywilna W życiu prywatnym 25 000 € - 50 000 €
Bagaż podróżny 1 000 zł - 3 000 zł
Sprzęt Sportowy - 2 000 zł - 10 000 zł
Koszty poszukiwań i ratownictwa (dodatkowo) 6 000 € 10 000 €

Źródło: opracowanie własne

Czy ubezpieczenie turystyczne jest potrzebne?

Wyjeżdżając za granicę, niektórzy turyści zastanawiają się, po co im w ogóle ubezpieczenie. „Przecież podczas tak krótkiego wyjazdu nic złego nie może się przydarzyć”. Na szczęście takich osób jest coraz mniej, a coraz częściej zdajemy sobie sprawę z przydatności polisy turystycznej. Bezgotówkowe rozliczenie kosztów leczenia lub transportu, bez angażowania własnych środków finansowych to na pewno najważniejszy powód, dla którego przed wyjazdem nabywamy ubezpieczenie.

Teraz dzięki współpracy z Gothaer i rozszerzeniu naszej oferty z pewnością nie będziesz miał problemu ze znalezieniem tej najlepszej oferty. Już teraz sprawdź, co możesz zyskać dzięki ubezpieczeniu. Wejdź na polisaturystyczna.pl i porównaj ubezpieczenia dopasowane do celu Twojego wyjazdu.
Kup polisę Gothaer >>

Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Częściowe trwałe inwalidztwo - utrata na skutek nieszczęśliwego wypadku ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź