X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie „W podróży” z assistance w pakiecie

2010-02-16 09:22 wtorek
Europ Assistance Polska rozpoczyna obsługę nowego produktu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA „W podróży”. Pakiet ubezpieczenia podróżnego wraz z assistance klienci mogą kupić tylko przez internet.

Oferowany pakiet „W podróży” obejmuje ubezpieczeniem koszty leczenia, odpowiedzialności cywilnej, bagażu podróżnego oraz następstw nieszczęśliwych wypadków. Do ubezpieczenia przystąpić może każdy, kto wybiera się poza granice Polski, zarówno w celach prywatnych jak i służbowych. Kupując polisę on-line na stronie Avivy (www.aviva.pl) klienci otrzymają możliwość skorzystania z pakietu assistance obsługiwanego przez Europ Assistance Polska.

W sytuacji zagrożenia lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczeni mogą liczyć na całodobowy dostęp do Centrum Alarmowego. Ponadto, koordynatorzy pomocy gotowi będą zorganizować dostawę leków, transport bliskich osób do ubezpieczonego lub pomoc w razie utraty dokumentów w podróży. Dodatkowo, w przypadku rekonwalescencji ubezpieczonego, zostanie zorganizowane zakwaterowanie i wyżywienie dla jego samego i jego bliskich.

„Pakiet „W podróży” oferuje klientom Avivy szereg udogodnień i rozwiązań, które zapewnią im poczucie bezpieczeństwa w podróży. Nasi konsultanci zorganizują pomoc w takich sytuacjach jak wypadek, utrata środków płatniczych czy pobyt w szpitalu wiążący się z koniecznością przedłużenia pobytu towarzyszy podróży. Jeżeli zaś podróż ma charakter służbowy, zorganizujemy i pokryjemy koszty podróży osoby oddelegowanej do zastępstwa ubezpieczonego” – mówi Joanna Więckowska, Key Account Manager Europ Assistance Polska.

„W podróży” to kolejny produkt ubezpieczeniowy oferowany przez Avivę we współpracy z Europ Assistance Polska. Firmy współpracują już m. in. w zakresie usług pomocy assistance dla klientów banków, którym Aviva oferuje swoje ubezpieczenia.

Kontakt:

Joanna Bełza
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza@europ-assistance.pl

Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance z dnia 10.02.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź