X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

SIGNAL IDUNA - UBEZPIECZENIE SKI.

2006-12-08 13:46 piątek
W naszym cyklu tygodnia prezentujemy Państwu skonstruowane specjalnie dla amatorów białego szaleństwa - choć nie tylko - „Ubezpieczenie SKI” oferowane przez SIGNAL IDUNA Życie Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


SIGNAL IDUNA - UBEZPIECZENIE SKI

Jest to ubezpieczenie ryzyk związanych z amatorskim uprawianiem narciarstwa, narciarstwa wodnego oraz windsurfingu.

Jesteś miłośnikiem sportu i lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Masz jednak świadomość, że realizacja życiowych pasji wiąże się z ryzykiem wypadku lub utraty i uszkodzenia Twojego sprzętu sportowego? Chcesz zabezpieczyć się od tego typu sytuacji? SIGNAL IDUNA Polska TU S.A., mając na uwadze różne potrzeby i oczekiwania swoich Klientów, posiada w swojej ofercie Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI.Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA SKI to pakiet ryzyk związanych z amatorskim uprawianiem narciarstwa (SKI RP, SKI WORLD), narciarstwa wodnego i windsurfingu. Ochroną ubezpieczeniową objęte są koszty ratownictwa, sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilna na terenie całego świata.

Suma ubezpieczenia stanowiąca odpowiedzialność z tytułu kosztów ratownictwa wynosi:
  • na terenie Rzeczpospolitej Polskiej - 2.000 zł,
  • na terenie pozostałych państw świata - 3.000 EUR.

Suma ubezpieczenia sprzętu sportowego wynosi:
  • sprzęt narciarski i snowboard - 2.500 zł,
  • sprzęt windsurfingowy - 3.000 zł.
  • Istnieje możliwość ubezpieczenia sprzętu sportowego ponad sumę określoną w taryfie.

Sumy gwarancyjne przy odpowiedzialności cywilnej wynoszą:
  • za szkody rzeczowe - 2.500 EUR,
  • za szkody osobowe - 5.000 EUR. 
 
Danuta Dmochowska
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar II - Otwarty Fundusz Emerytalny, każdy urodzony ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź