X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie w czasie pobytu za granicą - od kiedy jest ważne?Kupno ubezpieczenia turystycznego to czynność, którą warto wykonać jeszcze przed wyjazdem. Czasami jednak zdarza się, że o nabyciu polisy przypominamy sobie już po przyjeździe do miejsca ...
Czytaj więcej »
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016 rozpoczynają się już za chwilę i prawdopodobnie wiele osób wybiera się na mecze polskiej reprezentacji. 10 czerwca w Saint-Denis na ...
Czytaj więcej »
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego częściej znana jedynie ze skrótu – EKUZ, jest ochroną, która zapewnia nam NFZ podczas zagranicznych podróży.
Czytaj więcej »
Kobiety w ciąży, chociaż powinny szczególnie dbać o swoje zdrowie, nie muszą rezygnować z dalekich podróży. O ile lekarz prowadzący nie ma żadnych przeciwwskazań, mogą one ...
Czytaj więcej »
Wyjazd w góry nawet dla doświadczonych turystów uprawiających sporty zimowe jest obarczony ryzykiem kontuzji czy wypadku na stoku.
Czytaj więcej »
Wyjeżdżając w góry z zamiarem szusowania na stoku, przed zakupem polisy turystycznej należy się upewnić, jak towarzystwo ubezpieczeniowe traktuje uprawiany przez nas sport zimowy. Wbrew pozorom ...
Czytaj więcej »
Niespodziewanie trafia nam się egzotyczny wyjazd za granicę - ceny ofert wraz z końcem ferii spadają, więc zdecydowaliśmy się na last minute. O czy powinniśmy pamiętać? ...
Czytaj więcej »

Brawura przyczyną kolizji na stoku

2016-02-05 13:16 piątek
Głośną była sprawa śmierci 14-latka w styczniu 2009 roku. Chłopiec zginął zjeżdżając na nartach z prędkością niedostosowaną do panujących warunków. I chociaż nie każdy upadek kończy ...
Czytaj więcej »
Polacy na zimowy wypoczynek najchętniej wybierają kurorty austriackie i włoskie – wynika z podsumowania sezonu narciarskiego w 2015 roku przeprowadzonego przez serwis polisanarciarska.pl.
Czytaj więcej »
1 | 2 | 3 | 4 | <5> | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Częściowe trwałe inwalidztwo - utrata na skutek nieszczęśliwego wypadku ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź