X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Polisa podróżna Warty dostępna przez smartfony i na lepszych warunkach

2014-01-27 13:02 poniedziałek
Szybki zakup ubezpieczenia turystycznego i nowe funkcjonalności przydatne w podróży – to nowości w bezpłatnej aplikacji na smartfony WARTA Mobile. Jednocześnie, każdy kupujący ubezpieczenie podróżne w Warcie jest objęty nowymi, bardziej atrakcyjnymi warunkami ochrony.

Od dziś zakup ubezpieczenia turystycznego w Warcie jest łatwiejszy i szybszy niż do tej pory. Bezpłatna aplikacja na smartfony WARTA Mobile została rozbudowana o możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego. Dzięki przyjaznej konstrukcji formularza i szybkiej płatności z konta lub kartą umowę można zawrzeć w ciągu kilku minut. Przy zawieraniu umowy na kolejny wyjazd proces może trwać jeszcze krócej.


    Porównaj ubezpieczenia w kilka sekund!

- Opcja „Wystaw ponownie” pozwala jeszcze bardziej skrócić czas zawarcia umowy. Aplikacja zapamiętuje jaki pakiet klient wybrał i dane ubezpieczonych. Jeśli klient jedzie w tym samym towarzystwie i chce ten sam zakres ochrony, to wystarczy tylko wskazać termin podróży czy miejsce. Nie trzeba jeszcze raz zastanawiać się nad zakresem ochrony czy zbierać i uzupełniać dane uczestników wyjazdu – tłumaczy Maciej Stankiewicz, menedżer projektu w Warcie.

Ale to nie jedyne korzyści! Aplikacja zawiera szereg funkcjonalności, które ułatwią życie w czasie podróży:

- Co zabrać – to lista rzeczy, które trzeba zabrać na wyjazd turystyczny. Pakując się, należy zaznaczyć rzeczy już zabrane. Przed wyjazdem aplikacja przypomni, co jeszcze nie znalazło się w walizkach.

- Portfel – pozwala notować wydatki w czasie wyjazdu i na bieżąco przeliczać lokalną walutę na złotówki. Dzięki temu, naszemu klientowi będzie łatwiej zarządzać przeznaczonym na wyjazd budżetem.

- Kalendarz – rozbudowany o specjalny widget będzie odliczał dni do wyjazdu. Przypomni też o terminach płatności kolejnych rat składek we wprowadzonych polisach oraz o badaniach technicznych samochodu.

- Latarka - z funkcją światła błyskowego może okazać się przydatna np. w trakcie nocnych wycieczek.

- Wiadomości – tu klient znajdzie potwierdzenie o zawarciu ubezpieczenia turystycznego, przyjęciu zgłoszenia szkody oraz inne ciekawe informacje przygotowane przez Wartę.

- Pierwsza pomoc – to materiał o udzielaniu pierwszej pomocy oraz instruktarz postępowania po wypadku komunikacyjnym.

Warta wprowadziła też inne atrakcyjne zmiany w ofercie turystycznej na sezon zimowy. Wszyscy klienci, bez względu na formę zakupu polisy, otrzymali lepsze warunki ochrony. Dwukrotnie - aż do 50 tys. zł - wzrosła kwota, do której Warta pokrywa koszty ratownictwa. Ta zmiana poprawi poczucie bezpieczeństwa klientów, ale nie wpłynie na cenę. Warta nadal będzie świadczyć taką pomoc w cenie standardowej polisy, bez dodatkowych opłat. Firma wprowadziła też promocyjne ceny na ubezpieczenie bagażu.

Przypominamy!

Zakup ubezpieczenia i funkcjonalności przydatne w podróży, to nie są nie jedyne zalety aplikacji WARTA Mobile. Dzięki niej klient może również:

- uzyskać szybką pomoc w razie kłopotów podczas podróży samochodem. Dzięki precyzyjnej geolokalizacji, po wybraniu numeru centrum obsługi klienta, na wyświetlaczu telefonu pokazują się dane dotyczące długości i szerokości geograficznej miejsca, w którym klient się znajduje. Dzięki temu, łatwiej wysłać pomoc we właściwe miejsce, gdy w środku nocy zepsuje się samochód, a klient ma odpowiedni wariant assistance.

- szybko zgłosić szkodę komunikacyjną bezpośrednio z miejsca zdarzenia. To benefit zarówno dla posiadaczy AC w Warcie, jak i poszkodowanych przez naszego klienta posiadającego OC komunikacyjne. Po uzupełnieniu informacji o zdarzeniu i zrobieniu zdjęć uszkodzonego obiektu, cały pakiet trafia do Centrum Obsługi Klienta WARTY. Tam rzeczoznawcy szybko i kompetentnie zajmą się sprawą.

 Aplikacja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy smartfonów z systemami operacyjnymi iOS oraz Android.


Źródło: Warta
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Uprzednio występująca choroba - nawracające, przedłużające się lub przewlekłe ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź