X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Polisa na wypadek wypadku

2013-01-14 13:42 poniedziałek
Mariusz Górski - TU Europa
Okres zimowych i letnich wakacji to czas, kiedy nasze portfele doznają wstrząsu.

W tym okresie znaczną cześć naszego budżetu przeznaczamy na wypoczynek. Większości wydatków nie unikniemy, możemy jednak odpowiednio się do nich przygotować.

Warto zatem zabezpieczyć się przed niemiłymi niespodziankami finansowymi, zwłaszcza gdy w planach mamy wczasy w górach, aktywnie uprawiamy różnego rodzaju sporty, czy po prostu planujemy rodzinne wycieczki.

Polisa NNW może okazać się niezbędna nie tylko dla wytrawnych globtroterów - pozornie niewinne piesze wędrówki bywają równie ryzykowne.

Zwykle decydując się na zakup ubezpieczenia wybieramy te dopasowane do aktywności, jaką uprawiamy, zapominając o podstawowej ochronie, jaką gwarantuje nam polisa NNW. Obejmuje ona następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała, które powoduje trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonej osoby.

Jeśli przydarzy się nam jakieś zdarzenie, ubezpieczenie uchroni nas przez jego finansowymi konsekwencjami. Polisa NNW pokrywa bowiem koszty leczenia i rehabilitacji, jakie poniesiemy np. po złamaniu nogi. Umożliwi również wypłatę odszkodowania za uszkodzenia ciała doznane podczas wyprawy.    

Przed wyjazdem wstąp po polisę

Dla miłośników górskich wędrówek i podróży po kraju TU Europa S.A. oferuje polisę chroniącą przed następstwami nieszczęśliwych wypadków (NNW) na terenie Polski i do 30 km w głąb krajów strefy przygranicznej (poza Białorusią).

Ubezpieczenie w zależności od wybranej opcji zapewnia m.in. zwrot kosztów ratownictwa i poszukiwań do 10 tys. zł oraz koszty pierwszej pomocy i rehabilitacji. Suma ubezpieczenia NNW wynosi 20 tys. zł. Oferta jest dostępna w trzech wariantach: STANDARD, STANDARD PLUS oraz VIP. Ochroną objęci są również turyści, którzy odwiedzając polskie Tatry czy Karkonosze ulegną wypadkowi po słowackiej czy czeskiej stronie.
Zobacz także
« powrót do działu: Porady eksperta
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cedent - Cedent – osoba dokonująca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź