X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Na narty najczęściej do Włoch i Austrii

2016-01-29 10:39 piątek
Ferie szkolne- jak wybrać dobrą polisę dla dziecka

W podsumowaniu sezonu narciarskiego za okres od stycznia do marca 2015 r. Austria, Włochy, Czechy i Słowacja cieszą się największym zainteresowaniem wśród użytkowników serwisu polisanarciarska.pl. Dwa pierwsze kraje uzyskały łącznie przeszło połowę wszystkich zapytań w obszarze ubezpieczeń turystycznych dostępnych na stronie porównywarki polisanarciarska.pl. Poza podium uplasowały się Francja (4,9 procent), Szwajcaria (1,9 proc.) oraz Niemcy (1,5 proc.). Kraje skandynawskie uzyskały wynik poniżej 1 proc.

    Porównaj polisę na narty

 
Interesujące dane przynosi także procentowe zestawienie składowych ubezpieczenia. Prawie 60 proc. klientów w analogicznym okresie podjęła decyzję o rozszerzeniu ubezpieczenia narciarskiego o polisę OC. Posiadanie dodatkowej ochrony odpowiedzialności cywilnej na zagranicznym stoku ma szczególne znaczenie. W przypadku kolizji ubezpieczony nie ryzykuje finansowania operacji czy innych kosztownych zabiegów z własnej kieszeni.
 
Niemal wszyscy wybierający się w góry na początku 2015 roku (96 proc.) zdecydowali się na zakup ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Ale już tylko 17 proc. z nich powzięła decyzję o ubezpieczeniu sprzętu narciarskiego.
 
Polacy uprawiają sporty zimowe najczęściej amatorsko (82 proc. wyszukiwań). Znikomy odsetek  z nich zaznaczył opcję „ryzykowne” i „ekstremalne”.
 
Ze statystyk jasno wynika, że zimowy wypoczynek w górach cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród Polaków, którzy w sezonie są obecni na stokach narciarskich całej Europy. Rośnie świadomość posiadania nie tylko odpowiedniego sprzętu sportowego czy ubezpieczenia, ale także dopasowanych składników polisy turystycznej, które pozwolą zaliczyć do udanych każdy wyjazd w góry. Sprawdź najpopularniejsze ośrodki narciarskie we Włoszech i zobacz co warto wiedzieć przed wyjazdem.
 

Redakcja portalu: ubezpieczenie.com.pl
 

    Sprawdź jakie to proste

Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Główny Ubezpieczony - Ubezpieczony wskazujący osoby objęte ochroną ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź