X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Mondial dla szusujących po polskich stokach

2010-03-02 09:37 wtorek
Mondial Assistance uruchamia nowy produkt ubezpieczeniowy. Polisa Elvia Narty będzie gwarantować ochronę na polskich stokach.

Elvia Narty to pierwszy pakiet ubezpieczeniowy w portfolio Mondial Assistance dedykowany osobom wypoczywającym na terenie Polski. Zapewnia on ochronę w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobach i rzeczach, ubezpieczenie sprzętu sportowego oraz usługi assistance. Do wyboru są 3 warianty ubezpieczenia różniące się wysokością sum gwarancyjnych: Trasa Niebieska, Trasa Czerwona i Trasa Czarna. Najwyższy wariant – Trasa Czarna gwarantuje pokrycie kosztów zniszczonego lub skradzionego sprzętu narciarskiego do kwoty 3.000 zł, wypłatę odszkodowania do kwoty 20.000 zł za uszczerbek na zdrowiu powstały w wyniku nieszczęśliwego wypadku, sumę gwarancyjną w wysokości 300.000 z tytułu OC na osobach oraz 20.000 w przypadku szkód na mieniu. Uzupełnieniem pakietu są usługi assistance, w ramach których ubezpieczyciel zorganizuje proces rehabilitacyjny – w zależności od indywidualnego przypadku – bądź wizytę fizjoterapeuty w domu klienta lub też transport do poradni rehabilitacyjnej.

-Nowy produkt ubezpieczeniowy idealnie wpisuje się w naszą strategię, by oferować kompleksową ochronę niezależnie od sytuacji. Każdego roku blisko 1 mln Polaków wypoczywa na krajowych stokach. Znaczna część z nich wyjeżdża bez polisy narciarskiej. Z myślą o nich stworzyliśmy ubezpieczenie Elvia Narty, które chroni przed roszczeniami osób poszkodowanych przez posiadacza polisy oraz gwarantuje wypłatę świadczeń w razie nieszczęśliwego wypadku. – powiedziała Małgorzata Gwarek z Mondial Assistance.

Polisę Elvia Narty można nabyć nawet na 365 dni. Ceny ubezpieczenia, w zależności od wariantu, wahają się od 4,73 zł do 9,07 zł za dzień.

Kontakt:

Ewelina Wojtysiak
Senior Specialist
ewelina.wojtysiak@eurorscg.pl
Euro RSCG Sensors
ul.: Marynarska 11
02-674 Warszawa
tel.: 22 444 0 670
fax: 22 444 0 660

Informacja prasowa Mondial Assistance z dnia 26.02.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Karencja - Karencja to okres wyczekiwania. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź