X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Loty Finnair szczególnie chronione

2010-04-13 09:13 wtorek
Europ Assistance Polska wraz z Chartis Europe uruchomiły pakiet ubezpieczenia wraz z ochroną assistance dla podróżujących liniami Finnair.

Oferta ubezpieczenia podróżnego wraz z assistance skierowana jest do klientów biur podróży oraz kupujących bilety bezpośrednio u przewoźnika. Ubezpieczenie oraz assistance obejmuje swoim zakresem zdarzenia na terenie Polski oraz całego świata. Warunkiem przystąpienia do ubezpieczenia jest zawarcie polisy na co najmniej 5 godzin przed odlotem. Zawarte ubezpieczenie chroni podróżnych przez cały okres pobytu, maksymalnie do 90 dni.

- Finnair jest kolejnym partnerem biznesowym, który zaufał bogatemu doświadczeniu Chartis Europe w dostarczaniu programów ochronnych dla swoich pasażerów. Umowa pomiędzy Chartis a Finnair ma charakter regionalny, co dobitnie świadczy o naszej pozycji w Europie. – mówi Anna Wieconkowska, Travel Manager w firmie Chartis Europe SA Oddział w Polsce. 

Usługi assistance oferowane przez Europ Assistance Polska zapewniają podróżnym pomoc w nagłych sytuacjach, takich jak: opóźnienie odlotu lub dostarczenia bagażu do 12 godzin, powrót w nieplanowanym terminie lub nagłe przerwanie podróży. Ponadto, Europ Assistance Polska zapewni organizację i pokrycie kosztów takich świadczeń, jak: wysłanie środków farmaceutycznych, wizyta lekarska lub transport ubezpieczonego do placówki medycznej. Na pomoc liczyć mogą również bliscy poszkodowanego, gdyż firma zorganizuje ich transport do ubezpieczonego, wizytę lub przekaże im wiadomości od ubezpieczonego. Assistance oferowane wraz z ubezpieczeniem Chartis Europe zapewni ponadto w razie potrzeby organizację i pokrycie kosztów prawnika.

- W podróży nie wszystko można zaplanować, dlatego tak ważne jest posiadanie ubezpieczenia i ochrony, która pomoże nam w nagłych sytuacjach. Assistance oferowane klientom Finnair ma szeroki zakres i może okazać się bardzo pomocne. Szczególnie w sytuacjach gdy niezbędna będzie konsultacja lekarza bądź prawnika – mówi Urszula Szwarc, Key Account Manager Europ Assistance Polska.

Kontakt:

Head of PR&Marketing
Joanna Bełza

PR&Marketing Specialist
Małgorzata Morańska
Tel. (022) 205 50 15

Informacja prasowa Europ Assistance Polska z dnia 08.04.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Suma ubezpieczenia - ustalona w umowie ubezpieczenia kwota ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź