X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Komunikat TU Signal Iduna dot. klientów, którzy planowali podróż, bądź wyjechali już do Egiptu

2011-02-01 08:20 wtorek
W związku z sytuacją zaistniałą w Egipcie TU Signal Iduna wydało komunikat dla klientów, którzy wyjechali do Egiptu lub wykupili indywidualne ubezpieczenie, a nie odbyli jeszcze podróży.
 1. Informacja dla klientów, którzy wyjechali do Egiptu przed 31 stycznia 2011 roku

  Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA pozostaje w mocy i zapewnia ochronę ubezpieczeniową, zgodnie z wykupionym zakresem ubezpieczenia.

  Przypominamy, że zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA ochroną ubezpieczeniową nie są objęte koszty leczenia oraz koszty powstałe w związku z koniecznością powrotu Ubezpieczonego do Rzeczypospolitej Polskiej, koszty transportu zwłok Ubezpieczonego, jak również pozostałe koszty będące przedmiotem ubezpieczenia, jeżeli powstały w przypadku udziału Ubezpieczonego w zamieszkach, rozruchach, strajkach, akcjach protestacyjnych, blokadach dróg i bójkach.
   
 2. Informacja dla klientów, którzy wyjechali do Egiptu po 30 stycznia 2011

  Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA nie działa, oznacza to całkowity brak ochrony ubezpieczeniowej.

  W związku z powyższym zapisy poniższego punktu nr 3 nie mają zastosowania i SIGNAL IDUNA nie dokona zwrotu składki.
   
 3. Informacja dla klientów, którzy wykupili indywidualne ubezpieczenie SIGNAL IDUNA, a nie wyjechali do Egiptu

  Z uwagi na obecną sytuację w Egipcie, podjęliśmy decyzję o możliwości uzyskania 100% zwrotu wpłaconej składki ubezpieczeniowej, w terminie 30 dni kalendarzowych od daty przekazania przez Państwa danych potrzebnych do przesłania rozliczenia takich jak:
  - numer polisy,
  - adres korespondencyjny,
  - numer konta bankowego.

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

Dane te należy przekazać bezpośrednio (osobiście lub listownie) do siedziby SIGNAL IDUNA Polska TU S.A., ul. Jasna 14/16a, 00-041 Warszawa z dopiskiem EGIPT.

Zapytania można również kierować bezpośrednio do konsultantów SIGNAL IDUNA +48 22 50 56 506 lub na adres mailowy reklamacje@signal-iduna.pl.

Informacja prasowa Signal Iduna z dnia 31.01.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Odpowiedzialność cywilna - powstała na podstawie przepisów prawa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź