X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Klienci ING Życie bezpieczni na wakacjach

2010-07-07 08:22 środa
Niezapomniane, słoneczne, odprężające – takie powinny być idealne wakacje. ING Życie postanowiło zadbać, aby były one także bezpieczne. Dla swoich klientów firma przygotowała prezent w postaci assistance w podróży.

100 000 klientów posiadających ubezpieczenie w ING Życie, otrzymało w prezencie specjalne assistance w podróży. Większość obdarowanych to rodziny z dziećmi, które w okresie wakacyjnym szczególnie powinny być objęte dodatkową ochroną. Ponadto każdy, kto do końca lipca 2010 roku wykupi polisę „Strategia Lwa”, również będzie mógł skorzystać z kompleksowej opieki, jaką gwarantuje wakacyjne assistance.

„Strategia Lwa” to elastyczne, bezterminowe ubezpieczenie na życie, stanowiące zabezpieczenie finansowe dla najbliższej rodziny, połączone z możliwością odkładania pieniędzy na przyszłość. Teraz to także dodatkowa pomoc, która może być przydatna podczas letniego urlopu, jak również wyjazdów w innym okresie – w ramach ubezpieczenia skorzystać będzie można z assistance w podróży. Jest to rozwiązanie stworzone specjalnie z myślą o osobach, które dużo podróżują lub planują wyjechać z rodziną za granicę” – wyjaśnia Anna Grzelońska, Dyrektor Komunikacji Marketingowej i Zarządzania Produktami w ING Życie.

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

Pakiet Assistance w Podróży zapewnia pomoc w sytuacjach, w których najczęściej znajdują się turyści. Na przykład dostęp do całodobowej Infolinii Medycznej, za pomocą której ubezpieczony oraz jego rodzina mogą uzyskać poradę lekarską, co do dalszego postępowania w razie wystąpienia dolegliwości zdrowotnych. Wakacyjne assistance gwarantuje również zwrot środków w przypadku napaści oraz kradzieży gotówki podczas jej wypłacania z bankomatu, poradę, co zrobić w sytuacji kradzieży kart płatniczych i jak zdobyć paszport czy dowód zastępczy lub inny niezbędny w podróży dokument. W przypadku imprezy turystycznej, pakiet assistance zapewnia zwrot kosztów nagłego, wcześniejszego powrotu do domu z powodu ciężkiej choroby ubezpieczonego lub śmierci członka jego najbliższej rodziny, a także pożaru, włamania bądź zalania domu czy mieszkania. Gwarantuje również pomoc prawnika i tłumacza w sytuacji, gdy ubezpieczony naruszy prawo obowiązujące w kraju, w którym przebywa.

Kontakt:

Beata Zduńczyk-Skup
ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Rzecznik Prasowy
beata.zdunczyk-skup@ingcentrala.pl
ul.: Ludna 2
00-406 Warszawa
tel.: 022 522 05 14
mobile: +48608009300

Piotr Papaj
ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Zastępca Rzecznika Prasowego
piotr.papaj@ingcentrala.pl
tel.: 022 522 05 18
mobile: +48515222162

Informacja prasowa ING Życie z dnia 06.07.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Dobrowolne poddanie się egzekucji - stanowi formę zabezpieczenia należności. Jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź