X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Kiedy skok w bok się nie uda - kampania ubezpieczenia turystycznego WARTY

2009-12-09 11:44 środa
Z początkiem grudnia 2009 r. ruszyła promocja ubezpieczeń turystycznych - WARTA SAFESKI TOUR . W jej trakcie tj. od 1 grudnia 2009 do  31 marca 2010 r. każdy, kto wykupi polisę WARTA TRAVEL za min. 50 zł. może otrzymać miesiąc rocznego ubezpieczenia mieszkaniowego gratis.

Kampania pod hasłem „Kiedy skok w bok się nie uda” skierowana jest do miłośników sportów zimowych. Oprócz promocji produktowej WARTA, razem z zewnętrznym partnerem – SKIACTIVE, zorganizowała akcję propagującą szeroko rozumiane bezpieczeństwo na śniegu.

Zaplanowano m.in eventy w znanych ośrodkach narciarskich w Polsce, we Włoszech i Słowenii.
  • 11-19 grudnia Włochy: Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Livigno
  • 23-24 stycznia Polska: Białka Tatrzańska
  • 13-14 lutego. Polska: Zieleniec
  • 1-6 kwietnia finał WARTA SAFESKI TOUR w Słowenii - Bovec

Klienci mogą też wziąć udział w konkursie i wygrać wyjazd w Alpy. Szczegóły konkursu są dostępne na stronie www.safeski.info

Kampania WARTY obejmie również klientów sieci sklepów GO SPORT. Każdy, kto do 28 lutego 2010 r. kupi narty lub deskę snowboardową otrzyma bezpłatnie ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków i odpowiedzialności cywilnej. Ochrona ubezpieczeniowa świadczona w ramach tego programu związana jest z amatorskim uprawianiem narciarstwa i trwa do 31 marca 2010 r.

Kontakt

Monika Nowakowska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura Public Relations
rzecznik@warta.pl
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z 09.12.09
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź