X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Domowy asystent – do usług

2013-07-17 00:12 środa
Mariusz Górski - TU Europa
Środek nocy, my 4 tysiące kilometrów od domu, odsypiamy w hotelu wycieczkę do Kairu. Nagle telefon od spanikowanej teściowej. - Powódź w domu! – krzyczy w słuchawkę. Ale przecież w naszym mieście nie ma rzeki. – Awaria pralki, całe wasze mieszkanie zalane. Co robić? – stawia nas na równe nogi. No właśnie, co możemy zrobić na odległość?

Okazuje się, że całkiem sporo. Spokój najbliższych podczas naszej nieobecności jest bezcenny zarówno dla nich, jak i dla nas samych. Chodzi o to, by jadąc na wakacje lub w delegację nie zaprzątać sobie głowy wybitą szybą, zepsutą zmywarką, umawianiem domowej wizyty lekarza u chorego dziecka czy dostawą leków dla dziadka.

W organizowaniu wsparcia dla rodziny i najbliższych pozostających w domu może nas śmiało zastąpić asystent. Nie chodzi tu jednak o zatrudnianie majordomusa, który za połowę naszej w pocie czoła zarobionej pensji oprócz otwierania drzwi gościom, będzie naprawiał zmywarkę i robił zastrzyki teściowej. Takie wsparcie zyskamy zaopatrując się w ubezpieczenie Family Assistance, dostępne jako jedną z opcji dodatkowych do polisy turystycznej Travel World z oferty Towarzystwa Ubezpieczeń EUROPA SA. To jedyna tego typu propozycja na rynku polis turystycznych.

Oferuje szeroki zakres świadczeń, obejmujących organizację i pokrycie kosztów udzielenia pomocy beneficjentowi w razie wystąpienia kłopotliwych zdarzeń podczas podróży zagranicznej osoby ubezpieczonej. Beneficjentami są w tym wypadku najbliżsi takiej osoby, którzy wspólnie z nią mieszkają: współmałżonek, osoby pozostające w konkubinacie, dzieci, rodzeństwo, rodzice, dziadkowie, teściowie oraz wnuki. Family Assistance daje możliwość korzystania ze świadczeń home assistance, medical assistance oraz z serwisu concierge.

Asystent poskromi kominek

Jak zatem home assistance działa w praktyce? Przykładowo: mąż w delegacji dopina kontrakt swojego życia, a tymczasem żona z malutkim dzieckiem zmaga się w domu ze skutkami wybuchu kominka. Nie dzwoni do męża, bo wie, że przerwie mu ważne spotkanie. Próbuje wezwać fachowca, ale bezskutecznie, w dodatku dziecko właśnie domaga się jedzenia.

Sprawdzam składkę!

Zobacz także
« powrót do działu: Porady eksperta
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nadubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź