X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

ALLIANZ; UBEZPIECZENIE PODRÓŻY GLOBTROTER

2007-10-29 17:03 poniedziałek
Zbliża się czas zimowych wyjazdów na narty. Warto już teraz pomyśleć o zabezpieczeniu się w tej kwestii.

Spróbujmy dokonać porównania ubezpieczeń dla osób uprawiających sporty zimowe w celu wybrania najkorzystniejszej oferty.

Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają w swojej ofercie ubezpieczenia turystyczne, które również chronią osoby uprawiające sporty zimowe.

Mam nadzieję, że poniższe porównanie ułatwi Państwu wybór odpowiedniego rodzaju polisy na nadchodzący sezon narciarski, ale i na dłużej.

1. ALLIANZ – UBEZPIECZENIE PODRÓŻY GLOBTROTER

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej Globtroter to kompleksowe ubezpieczenie dla osób przebywających za granicą stwarzające możliwość wyboru kilku różnych opcji ochrony, do których należą następujące gwarancje:
KLA - koszty leczenia i pomoc w podróży (assistance);
NNW - następstwa nieszczęśliwych wypadków;
OC - odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym za szkody na osobie i na rzeczy;
SS – ryzyko zniszczenia i utraty sprzętu sportowego
BP - ryzyko utraty i opóźnienia dostarczenia bagażu podróżnego;
O/R - koszty odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej lub rezygnacji w czasie jej trwania
O/H – ubezpieczenie kosztów anulowania noclegu w hotelu.
O/L - ubezpieczenie kosztów anulowania biletu lotniczego.

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla:
  • osób odbywających częste i krótkie wyjazdy w ciągu roku z koniecznością powrotu do kraju; co 45 dni
  • osób przebywających krótko lub stale za granicą;
  • pracowników firm, które organizują w ciągu roku wielokrotne, służbowe wyjazdy zagraniczne - polisa otwarta;
  • klientów biur podróży.

Ubezpieczone mogą być:
  • osoby indywidualne,
  • rodziny,
  • grupy.

Zalety ubezpieczenia   
Posiadając polisę ubezpieczenia w podróży zagranicznej Globtroter, zawsze, cokolwiek złego przydarzy się w czasie wyjazdu, można liczyć na szybką i fachową pomoc Centrum Operacyjnego pod nr tel.: tel. (48 22) 522-25-22. Doskonale wyszkolony Zespół wielojęzycznych operatorów i lekarzy gwarantuje udzielenie natychmiastowej pomocy medycznej, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Klient. TU zapewnia natychmiastową telefoniczną konsultację medyczną z lekarzem przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. TU gwarantuje pełen zakres usług medycznych, począwszy od wizyty lekarskiej poprzez zabiegi ambulatoryjne, hospitalizację, aż do transportu medycznego samolotem sanitarnym.

W razie zaistnienia szkody Ubezpieczony jest prowadzony za rękę, nie martwi się o to, do którego szpitala powinien się zgłosić i czy ma środki na pokrycie kosztów związanych z leczeniem.

Bardzo ważną usługą jest pokrycie przez Allianz Polska kosztów udzielenia pomocy bez konieczności wydatkowania przez Poszkodowanego pieniędzy, a później ubiegania się o refundację.


Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ochrona tymczasowa - stosowana w ubezpieczeniach na życie, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź